شخصیت

امروز صبح که داشتم سر کار می رفتم یهو دیدم یه تاکسی وایساد و راننده که جوان 30-35ساله یی بود با سبیل و قیافه خفنی پیاده شد و مقداری اشغال که دستش بود رو داخل سطل اشغال انداخت و سوار ماشینش شد و رفت .واقعا خیلی حز کردم و خوشحال شدم چون هرکی اون قیافه رو میدید باور نمیکرد این کارو بکنه.قصدم توهین نیست چون واقعا اسم راننده ها مغعمولا بد در رفته و گرنه خیلیام هستند از این راننده ها که خیلی با فرهنگ تر و با شعورتر از سایر قشرها جامعه هستند مثل اقای امروز داستان ما.

بارها دیدم طرف تو ماشین مدل بالا و با کت وشلوار شیک و گران قیمت مثل اب خوردن شیشه ماشینو پایین میزنه و انگار نه انگار اشغالا رو داخل خیابون میندازه طرف حتی دارای موقعیت اجتماعی بالایی بوده و تازه ادعای کلاس و شخصیتشم میشه .

نتیجه:

هرگز رو ظاهر انسانها قضاوت نکنیم

هرگز رو شغل افراد درمورد شخصیتشون نتیجه گیری نکنیم

/ 4 نظر / 30 بازدید
سعید(گیلان استان زیبای من)

سلام ممنون از حضور و خبرت واقعا آپ زیبایی بود احسنت متاسفانه علیرغم همه چیزهای جالبی بکه نوشتی این دوره زمونه این چیزها شده قضاوت مردم پول و ثروت داشته باش احترام هم داری و گرنه.... بازم ممنون

کیوان

زاویه دید قشنگی دارید. از عکسهای زورخانه زیادی لذت بردم. بودنت می افزاید!

محمد داهیم

سلام ودرود بر شما جوان با مرام از وبلاگت خیلی لذت بردم مطالب متنوع وبا محتوی زیاد دیده شد شاد سلامت موفق باشید وپایدار[گل]

مادر بد

جانا سخن از زبان ما میگویی! همشهری، من هم درد میکشم از این بی تفاوتی بعضی ها... آنقدر خلافش را دیده ایم که وقتی کسی کار درستی را میکند که خیلی هم عادی و وظیفه هر انسانیست، ذوق زده میشویم.